V naší nabídce je TABULKOVÁ ČOKOLÁDA NA MÍRU, s přísadami, jaké si zvolíte ze stovek možných kombinací. V současné době máme v nabídce cca 40 přísad (různé oříšky, sušené a kandované ovoce, jedlé sušené květy, koření a speciality, jako jsou chilli papričky, mořská sůl, drcené pražené kakaové boby a sladkosti).

Čokoláda není unifikovaná, máte možnost balení čokolády do obalu s logem a kompletním potiskem Vaší firmy, další možností je výroba tabulkové čokolády s logem na jedlém papíře.

Velikosti a tvary tabulkové čokolády:

Čokolády vyrábíme v různých gramážích – 100, 250, 500 a 1000g. Čokoládu 100g máme jak ve tvaru klasické tabulky, tak ve tvaru čtverce.
Na čokoládu máme i formy jiných tvarů nebo požadovaný tvar obstaráme – například srdce, podkova a podobně.

Čokoláda pro firmy  – možnosti balení:

1. čokoláda v papírové krabičce
Na krabičce může být Váš firemní potisk (grafiku pro Vás zpracujeme nebo ji svěříte svému grafikovi, kterému poskytneme podklady)
Rozměry a tvar krabičky je daný vzhledem k tvaru raznice, kterou vlastníme, nicméně při větší objednávce by se Vám mohlo vyplatit nechat si vytvořit tvar raznice podle Vašeho přání, rádi toto zajistíme.
Při menším odběru tiskneme krabičky digitálně, při větším odběru již offsetem, který je jednal kvalitněší a také ve větším nákladu levnější.

2. čokoláda zabalená do průhledného celofánu převázaná stuhou
Stuha v libovolné barvě a velikosti, čokoláda může být opatřena visačkou s logem Vaší firmy. Celofám můžeme použít i barevný, například z jedné strany průhledný a z druhé strany zlazý, stříbrný, s motivy a pod.

3. čokoláda balená do celofánu a ovinutá papírovým páskem
Papírový pásek bude samozřejmě opět s Vaším potiskem. Páskem může být přebalena každá jednotlivá čokoláda nebo dvě čokolády položené vedle sebe. Dávat čokolády na sebe vzhledem k přísadám nedoporučujeme.

4. dárkové luxusní balení do dřevěných krabiček (kazet)
Do dřevěných kazet doporučujeme balit více čokolád než jednu, například jednu hořkou, jednu mléčnou a jednu bílou nebo k čokoládě vždy přidat ještě nějaký další dárek, jako je dobré víno, CD s firemní prezentací a podobně. Dárkové kazety nemáme skladem, pro každou zakázku je necháváme vyrábět individuálně, proto svou objednávku vždy raději začněte řešit včas!
Dárkové dřevěné kazety mohou být z přírodního dřeva nebo lakované, s otvíráním na panty nebo se zašupovacím víkem, opatřeny Vaším logem buďte laserově gravírovaným nebo tištěným sítotiskem, kazety jsou standardně vystlány flokem takové barvy, jakou si budete přát.


Naše čokoláda je výjimečná

Čokoláda je
BEZLEPKOVÁ
Používáme přísady
V BIO KVALITĚ
Celý proces je
RUČNÍ PRÁCE
Výrobky z kvalitní
BELGICKÉ ČOKLÁDY

10 výhod pro Vás

  1. individuální ceny podle množství
  2. doprava zdarma po celé ČR
  3. vzorky zasíláme zdarma
  4. nezávazná kalkulace do týdne
  5. žádný minimální odběr zboží
  6. provize pro zprostředkovatele
  7. ke každé zakázce malý dárek
  8. můžete uplatnit daňový odpočet
  9. neomezená kapacita výroby
  10. dodací lhůty již od jednoho týdne