Nabízíme

Pokud potřebujete prezentovat svou firmu a nevíte, jakým směrem se vydat, nabízíme poradenství v oblasti marketingu, zvláště prezentace firmy na internetu, reklamních kampaní, bannerové a PPC reklamy. S internetovou prezentací máme mnohaleté zkušenosti a naši zákazníci dosahují solidních výsledků.

Jste dodavatel občerstvení, kancelářských potřeb, IT či úklidových služeb nebo čehokoli jiného do jedné či několika firem a uvažujete věnovat vedení firmy nějaký dárek za dlouhodobou spolupráci? Oslovte nás, navrhneme Vám velmi příznivou cenu!

Nabídněte

Pro stálou spolupráci hledáme reklamní agentury, které se zabývají firemním marketingem a společnosti, které zajišťují pro firmy benefity. Navrhujete a tisknete vizitky, letáky a firemní propagační materiály?
Nabídněte svým zákazníkům čokoládu na míru. Samozřejmostí je, že výši provize si navrhnete sami. Nemáme žádné požadavky na minimální odběry.

Dále hledáme na dlouhodobou spolupráci kavárny domácího typu, cukrárny, dětské herny,  obchody s dárky, kosmetická studia a jiná místa, kde budeme moci prezentovat svou čokoládu.

Nechceme, abyste naší čokoládu prodávali! Naší čokoládu nemusíte aktivně nabízet, stačí mít v prodejně viditelně umístěny letáky a/nebo vzorky čokolády. Letáky jsou označeny kódy, podle kterých poznáme, že si zákazník vzal leták od Vás a tak se nemusíte o svou odměnu obávat… Poskytneme propagační materiály a provize za prodané čokolády.

Hledáme i společnosti a živnostníky, kteří by se chtěli stát našimi dodavateli.
Jde zvláště o výrobu dřevěných i papírových krabiček na míru.

V neposlední řadě hledáme firmy, které se stejně jako my zaměřují na nabídku benefitů a firemních dárků. Můžeme nabízet svým zákazníkům naší čokoládu s Vaším vínem? Nebo mohli byste naší čokoládu nabízet se svými květinami? Možností je i spolupráci tzv. „bundle“, kdy k větší zakázce Vašeho klienta mu jako odměnu dáte naší čokoládu zdarma nebo naopak my přibalíme k čokoládám Váš výrobek.
Nebo zavážíte do firem kávu a jiné občerstvení? Doplňte do svého sortimentu naší čokoládu za velmi výhodných podmínek – balení čokolády do obalů s Vaším logem samozřejmostí!


Naše čokoláda je výjimečná

Čokoláda je
BEZLEPKOVÁ
Používáme přísady
V BIO KVALITĚ
Celý proces je
RUČNÍ PRÁCE
Výrobky z kvalitní
BELGICKÉ ČOKLÁDY

10 výhod pro Vás

  1. individuální ceny podle množství
  2. doprava zdarma po celé ČR
  3. vzorky zasíláme zdarma
  4. nezávazná kalkulace do týdne
  5. žádný minimální odběr zboží
  6. provize pro zprostředkovatele
  7. ke každé zakázce malý dárek
  8. můžete uplatnit daňový odpočet
  9. neomezená kapacita výroby
  10. dodací lhůty již od jednoho týdne